voľné miesta

Pozri všetky voľné pracovné miesta v Kyocera Senco

Pretože pracujeme v rýchlo sa meniacom prostredí a vyvíjame inovatívne spôsoby, ako uspokojiť dopyt po upevňovacích riešeniach, v EMEA neustále hľadáme pozoruhodných ľudí, ktorí by sa k nám pripojili. Ľudia, ktorí sú orientovaní na zákazníka, zvedaví, vášniví a nadšení, aby preskúmali nápady a technológie, ktoré formujú našu budúcnosť. Znie to ako o Vás, pozrite sa na nižšie uvedené voľné miesta

Stáže sú dôležitou súčasťou vzdelávania študentov a zapájania mladých ľudí do našej organizácie. Pomáha to našej organizácii zostať naladenou na nový vývoj a (digitálne) technológie. Stáž v spoločnosti Kyocera Senco preto nie je neformálnym umiestnením. Poskytuje vám denné zapojenie do skutočných projektov vybraných tak, aby zodpovedali vašim záujmom a schopnostiam. Neváhajte nás kontaktovať a dozviete sa viac o aktuálnych projektoch, do ktorých sa môžete zapojiť.

Hľadáte ďalšiu príležitosť, ktorá momentálne nie je v zozname? Otvorenú žiadosť môžete kedykoľvek poslať na adresu HR@Kyocera-Senco.eu.

O Kyocera Senco

Spoločnosť KYOCERA SENCO Slovakia sa špecializuje na priemyselné spojovacie riešenia a zameriava sa na vývoj inovatívnych prístrojov, spojovacích prostriedkov a príslušenstva. Značka SENCO napĺňa očakávania zákazníkov spokojné s ich požiadavkami na špičkové výrobky, ktoré spĺňajú najvyššie štandardy a schválenia (ETA, CE, DIN, ICC). Spoločnosť ponúka širokú škálu silových upevňovacích systémov, kotviacich produktov a špecifické priemyselné riešenia.

Menu