1. Home
  2. Značky
  3. SENCO

SENCO

SENCO je vysoko uznávaná a rešpektovaná značka vo svete spojovacej techniky. Produktový program SENCO obsahuje širokú škálu pneumatických, elektrických, plynových, akumulátorových pneumatických a batériových nástrojov vrátane širokej škály usporiadaných spojovacích materiálov.

Prinášaním inovatívnych upevňovacích riešení, ktoré uľahčujú ťažkú prácu, pomáhajú prístroje a spojovacie prvky SENCO generáciám profesionálov urobiť prácu správne, efektívne a načas. Na pracoviskách po celom svete prispievajú spojovacie prvky a nástroje SENCO k produktivite a úspechu odborníkov.

Viac ako 80% všetkých spojovacích materiálov SENCO je vyrobených vo výrobe Cincinnati Fastener Manufacturing. Každý upevňovací systém SENCO je navrhnutý a vyrobený tak, aby poskytoval vynikajúce výsledky a maximalizoval produktivitu.

Ikonické skrutkovacie systémy DuraSpin od spoločnosti SENCO zaručujú vynikajúcu rýchlosť, výkon a efektívnosť. Pásové skrutkovače s automatickým podávaním sú k dispozícii v tradičných verziách s káblom, ako aj v kompaktných verziách s 18-voltovými lítium-iónovými batériami s kapacitou 3 Ah, ktoré dokážu na jedno nabitie zaskrutkovať 1 200 až 1 400 skrutiek, v závislosti od dĺžky skrutky a použitého materiálu.

Nástroje SENCO Fusion sú vybavené jedinečnou bezdrôtovou pneumatickou technológiou, ktorá zaisťuje okamžité výstrely bez doby nábehu, princíp ako pneumatický nástroj a pritom nepotrebujú žiadne hadice, kompresory ani plynové náplne.
Fusion F-15 je jedným z najlepších akumulátorových prístrojov na trhu vďaka svojej rýchlej streľbe, stabilnému výkonu pri práci s akýmkoľvek materiálom a ľahkej konštrukcii so štíhlou rukoväťou.

Menu